ZESPÓŁ SZKOŁY I PRZEDSZKOLA W MSZANIE GÓRNEJ

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kazimierza Przerwy - Tetmajera oraz Gminne Przedszkole

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Witajcie w naszej szkole

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drodzy uczniowie i rodzice

zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty darmowych e-podręczników

Ministerstwo Edukacji Narodowej poprzez Kuratorium Oświaty w Krakowie zwraca się z prośbą o zapoznanie się z bogatą ofertą podręczników szkolnych w formie elektronicznej. Wszystkie e-podręczniki są dostępne na stronie e-podręczniki

Oprócz wspomnianych podręczników znajdują się tam materiały dodatkowe, atrakcyjne dla uczniów pomoce naukowe zawierające materiały multimedialne, ćwiczenia interaktywne, które od razu dostarczają uczniowi informację zwrotną i pozwalają na samodzielną pracę w domu.

ZACHĘCAMY DO KORZYSTANIA!!!