Witajcie w naszej szkole

A w wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem... (Jan Paweł II, 1997 r.)

Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć. (Jan Paweł II, Łowicz 14.06.1999 r.)

Zło dobrem zwyciężaj. (św. Paweł)

Drodzy uczniowie i rodzice

zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty darmowych e-podręczników

Ministerstwo Edukacji Narodowej poprzez Kuratorium Oświaty w Krakowie zwraca się z prośbą o zapoznanie się z bogatą ofertą podręczników szkolnych w formie elektronicznej. Wszystkie e-podręczniki są dostępne na stronie e-podręczniki

Oprócz wspomnianych podręczników znajdują się tam materiały dodatkowe, atrakcyjne dla uczniów pomoce naukowe zawierające materiały multimedialne, ćwiczenia interaktywne, które od razu dostarczają uczniowi informację zwrotną i pozwalają na samodzielną pracę w domu.

ZACHĘCAMY DO KORZYSTANIA!!!