Zespół Szkoły i Przedszkola

w Mszanie Górnej

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości

10 listopada mieliśmy okazję uczestniczyć w wyjątkowej akademii z okazji 98 rocznicy odzyskania przez Polskę NIEPODLEGŁOŚCI.
      Oprawę słowno-muzyczną przygotowali uczniowie klasy IV pod kierunkiem wychowawczyni, Pani Dyrektor, Stanisławy Nowak. Część artystyczną poprzedziło wspólne odśpiewanie Hymnu Państwowego. Uczniowie klasy IV przybliżyli wszystkim historię naszego kraju – czasów, gdy Polska straciła niepodległość i zniknęła na 123 lata z mapy świata.
        Na zakończenie całej uroczystości odbył się "Niepodległościowy Koncert", podczas którego zaprezentowano patriotyczne utwory, a członkowie zespołu regionalnego "Zagórzańska Dziatwa" zatańczyli poloneza.

 
Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć galerię.