Jestem sobie Przedszkolaczek...

15 listopada 2016 roku w Gminnym Przedszkolu w Zespole Szkoły i Przedszkola w Mszanie Górnej odbyła się pierwsza, ważna uroczystość przedszkolna – „Pasowanie na Przedszkolaka”.
Nasi podopieczni mieli możliwość pokazania swoich aktorskich umiejętności rodzicom i rodzeństwu – informuje wychowawczyni grupy.
Przedszkolaki zaprezentowały piosenki, wierszyki, zabawy ruchowe i tańce. Część artystyczna została uwieńczona ślubowaniem, podczas którego dyrektor, Stanisława Nowak, dokonała uroczystego pasowania na przedszkolaka. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz rożki obfitości.

Część oficjalną zakończyliśmy wspólnym poczęstunkiem, w trakcie którego w serdecznej i miłej atmosferze mieliśmy okazję wzajemnie się poznać oraz podzielić wrażeniami z uroczystości.

Wszystkim bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas.