Zespół Szkoły i Przedszkola

w Mszanie Górnej

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Spotkanie z Policjantami w Mszanie Górnej

17 listopada Zespół Szkoły i Przedszkola w Mszanie Górnej odwiedzili funkcjonariusze Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej, Pani Klaudia Krężel i Pan Paweł Gąsior.

Policjanci profesjonalnie przeprowadzili prelekcje wśród przedszkolaków i uczniów klas I-VI na temat bezpiecznej drogi do szkoły, bezpieczeństwa podczas podróży samochodem oraz roli elementów odblaskowych. Goście zwrócili również uwagę na niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na dzieci w kontaktach z obcymi, poruszyli problem agresji i przemocy rówieśniczej oraz zasady zachowania się obowiązujące w szkole i poza nią. Nie zabrakło rozmów na temat zjawiska cyberprzemocy i skutków niewłaściwego korzystanie z internetu.
       Spotkanie upłynęło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci czynnie uczestniczyły w zajęciach, chętnie dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami, zadawały przy tym mnóstwo pytań.

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Klaudii Krężel i Panu Pawłowi Gąsiorowi za poświęcony czas naszym przedszkolakom i uczniom. Życzymy wielu sukcesów i satysfakcji w pracy zawodowej oraz w życiu osobistym.

 


Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć galerię.