Zespół Szkoły i Przedszkola

w Mszanie Górnej

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Witaj Święty Mikołaju

6 grudnia przybył do naszego przedszkola Święty Mikołaj. Na ten wyjątkowy dzień, czekaliśmy wszyscy, a zwłaszcza dzieci, które już od samego rana nasłuchiwały, czy nie nadchodzi zacny Gość.
Gdy pojawił w progu przedszkola, dzieci powitały Mikołaja z wielką radością.
       Po wspólnej modlitwie, występie przedszkolaków i krótkiej wymianie zdań, podczas której nasi podopieczni obiecali, że będą się zachowywać grzecznie w domu i w przedszkolu, Święty Mikołaj  osobiście wręczył wszystkim dzieciom podarunki.
         Spotkanie z Mikołajem minęło bardzo szybko, jednak sprawiło dzieciom wiele radości i na pewno na długo pozostanie w ich pamięci. Kiedy pożegnaliśmy Mikołaja, na twarzach przedszkolaków jeszcze dług, długo gościł uśmiech…. Szkoda, że ten wyjątkowy Gość odwiedza nas tylko raz w roku....

 

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć galerię.