Pieczemy pyszne pierniczki

Pieczenie ciasteczek to już prawie tradycja w naszym przedszkolu. W tym roku postanowiliśmy upiec pierniczki.
Efektem wspólnej pracy były pierniki upieczone pod czujnym okiem pani kucharki. W całej szkole unosił się cudowny aromat. Najwięcej radości dało jednak ozdabianie ciasteczek. Dzieci dekorowały pierniki lukrem i barwnymi posypkami. Oczywiście trudno się było oprzeć i nie skosztować choć odrobinki kolorowych słodkości.

Pierniki przygotowane przez dzieci będą słodkim upominkiem dla Babć i Dziadków z okazji zbliżającego się Ich święta.