Zespół Szkoły i Przedszkola

w Mszanie Górnej

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

 

 Żegnamy kolejny rok szkolny

23 czerwca był dniem długo oczekiwanym przez wielu uczniów naszej szkoły. Wreszcie nadszedł upragniony czas, w którym żegnaliśmy kolejny rok szkolny. Pierwszym ważnym wydarzeniem tego dnia był udział we mszy świętej, która rozpoczęła się o godzinie 8.00. Licznie zebrani uczniowie, wychowawcy i rodzice dziękowali za miniony czas. Kolejny ważny punkt dnia to przyjście do szkoły. Tam, Pani Dyrektor, Stanisława Nowak powitała wszystkich zgromadzonych gości i wygłosiła krótkie przemówienie, w którym dokonała podsumowania całorocznej pracy.
       Podczas uroczystego apelu podsumowane również zostały dwa szkolne konkursy: „Korrida ortograficzna” i „Wzorowa klasa”. W „Korridzie ortograficznej” nagrody otrzymali: Maria Dudzik – Mistrz Ortografii; Aleksandra Ociepka – I Wicemistrz Ortografii oraz Hubert Mysza – II Wicemistrz Ortografii. Puchar „Wzorowej klasy” wywalczyli sobie uczniowie klasy V. Z uśmiechem na twarzach przeszliśmy do najważniejszego – czas na odbiór świadectwa! Najlepsi uczniowie zostali wyróżnieni podczas apelu, a następnie wszyscy udali się do swoich klas po odbiór świadectw i nagród.

 

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć galerię.