Zespół Szkoły i Przedszkola

w Mszanie Górnej

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionkiDzień Rodziny w naszym przedszkolu

20 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Rodziny. Na sali gimnastycznej zebrali się liczni rodzice, zarówno mamy jak i tatusiowie naszych przedszkolaków. Dzieci były pod wielkim wrażeniem i chciały, aby wszystko wypadło jak najlepiej.
      Na początek zaprezentowała się młodsza grupa przedszkolna. Montaż słowno- muzyczny pt: „Cała łąka dla Mamy i Taty”, wzruszył wielu obecnych gości. Potem przedszkolaki wykonały taniec z kolorowymi pomponami.
Następnie starsza grupa przedszkolna, w pięknych kostiumach zwierząt, zaprezentowała przedstawienie w języku angielskim. Dzieci  zatańczyły  także „Kaczuszki”, „Trojaka”  oraz „Poszło dziewczę po ziele”. Po udanych występach przedszkolaki odśpiewały dla swoich rodziców „Sto lat” oraz wręczyły im prezenty: pamiątkowe ramki ze swoim zdjęciem.

         Na zakończenie Pani Dyrektor podziękowała za występy i zaprosiła rodziców na słodki poczęstunek.
Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć galerię.