Zespół Szkoły i Przedszkola

w Mszanie Górnej

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Z WIZYTĄ W KRAKOWSKIM ZOO

22 czerwca przedszkolaki wraz ze swoimi nauczycielkami wybrały się na wycieczkę do Ogrodu Zoologicznego w Krakowie. Celem wyjazdu było poznanie gatunków zwierząt żyjących w różnych rejonach świata,  zapoznanie z warunkami życia zwierząt zamieszkujących ZOO, sposobem opieki nad nimi oraz kształtowanie umiejętności kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych.
         Ogród zoologiczny okazał się wspaniałym miejscem do spędzenia  czasu na świeżym powietrzu, a przy tym doskonałą okazją do zdobywania wiedzy przyrodniczej. Pogoda nam dopisała, więc dzieciaki mogły bez przeszkód podziwiać najróżniejsze zwierzęta. Największy podziw wśród dzieci wzbudziły pingwiny, żyrafy, tygrysy, lwy i słonie.
      Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody. 

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć galerię.