Zespół Szkoły i Przedszkola

w Mszanie Górnej

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Wycieczka do Zakopanego

6 czerwca grupa 35 uczniów z klas III-VI wraz z opiekunami: panią dyrektor Stanisławą Nowak, paniami Martą Malarz, i Eweliną Płachczyńską-Struś i panem Mateuszem Sławeckim wybrała się na wycieczkę do Zakopanego.
Ich celem było zwiedzanie: Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku, wyjazd koleją linowo-terenową na Gubałówkę, spacer po Krupówkach, zwiedzanie domu do góry nogami, skocznie narciarskie.
        Podczas wyjazdu uczniowie mieli okazję wiele się nauczyć oraz zobaczyć dużo pięknych zakątków. Poznaliśmy uroki Tatr i Zakopanego. Dzięki wspaniałej pogodzie plan wycieczki został w pełni zrealizowany. 

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć galerię.