Wizyta Czarodziejek w przedszkolu

29 listopada był dla wszystkich przedszkolaków wyjątkowy. Właśnie w tym dniu uczestnicząc w zabawie andrzejkowej dzieci miały okazję przenieść się w magiczny świat. Przedszkolaki wykonywały zadania ukryte w listach od Wielkiej Czarownicy z Łysej Góry. Dzieci dowiadywały się, co spotka je w niedalekiej przyszłości, jaki zawód będą wykonywały, a także jakie cechy charakteru nabędą w dorosłym życiu. Przedszkolaki z wielką radością wypowiadały andrzejkowe zaklęcia i uczestniczyły w wróżbach i zabawach. Oczywiście wszystkie wróżby traktowano z przymrużeniem oka jako pretekst dobrej zabawy.
      Andrzejki w naszym przedszkolu były niezwykle udane. Na zakończenie dzieci wzięły udział we wspólnej zabawie tanecznej. Radości nie było końca...