„Mikołajkowa” wycieczka do Krakowa

7 grudnia 2017 r. uczniowie klas 4-7 wybrali się na przedświąteczną wycieczkę do Krakowa. W planie mieli wizytę w Parku Trampolin GOJUMP oraz kino.
Zajęcia sportowe w GOJUMP - największym Parku Trampolin w Małopolsce dały uczniom możliwość spożytkować energię. Pod okiem profesjonalnych trenerów dzieci ćwiczyły swoją zwinność i gibkość na trampolinach, linach, huśtawkach, równoważniach oraz w basenach wypełnionych gąbkami. Aktywności fizycznej towarzyszyło mnóstwo radości i wesołej zabawy.
Z kolei film, który obejrzeliśmy w kinie wprowadził nas w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. „Pierwsza gwiazdka” okazała się zabawną i pomysłową animacją biblijnej historii narodzin Jezusa.