Wizyta Świętego Mikołaja

Spotkanie z Mikołajem w przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych dni. W tym roku Mikołaj odwiedził nas 8 grudnia. Każda  grupa przedszkolna witała  Gościa oddzielnie.

Święty Mikołaj zaczął swoją wizytę od najmłodszych - dzieci z grupy „Kubusia Puchatka”. Gdy tylko Mikołaj pojawił się  w sali,  na buziach przedszkolaków pojawiły się szczere uśmiechy.

Najpierw dzieci zaprezentowały część artystyczną, a po występach nadszedł najbardziej oczekiwany czas – rozdanie prezentów! Radości nie było końca!!!

Nasze starszaki musiały wykazać się nie lada cierpliwością, ponieważ Mikołaj zawitał do nich dopiero po obiedzie. Aby skrócić to oczekiwanie „Smerfy” wraz ze swoimi paniami, z samego rana, wybrały się do kina w Rabce na film pt. „Coco”.

Szkoda, że ten wyjątkowy gość odwiedza nas tylko raz w roku…