Z Kolędą w Domu Seniora „Pod Jaworzynką” w Lubomierzu

29 stycznia uczniowie należący do zespołu regionalnego „Zagórzańska Dziatwa” wraz z nauczycielkami Martą Malarz i Edytą Flig odwiedzili podopiecznych Domu Seniora „Pod Jaworzynką” w Lubomierzu.
Już na wejściu zostali serdecznie powitani przez Panią Marię Marchewczykową, personel i podopiecznych. Przy akompaniamencie góralskiej kapeli dzieci śpiewały kolędy, a na koniec złożyły mieszkańcom noworoczne życzenia. Występujący zostali nagrodzeni brawami oraz słodkim poczęstunkiem.
          Spotkanie było dla dzieci prawdziwą lekcją, która uczy szacunku i życzliwości do drugiego człowieka. Miłe słowa usłyszane podczas rozmów z podopiecznymi na długo zostaną
w naszej pamięci.

Serdeczne podziękowania składamy Pani Grażynie Dawiec za ciepłe przyjęcie i życzliwość podczas wizyty naszych uczniów w Lubomierzu.