,,Pożegnanie Żłóbka” w Mszanie Górnej

W niedzielę, 28 stycznia 2018 roku w Kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mszanie Górnej uczniowie uroczyście pożegnali leżące w żłóbku Boże Dziecię, a tym samym zakończyli okres kolędniczy.
        Po uroczystej Mszy Świętej parafianie i licznie przybyli goście mogli obejrzeć część artystyczną przygotowaną przez trzecioklasistów oraz uczniów należących do koła teatralnego działającego w naszej szkole. W dalszej części zaprezentowali się kolędnicy z przedstawieniem pt. „Z gwiazdą i turoniem” z zespołu regionalnego Zagórzańska Dziatwa.
       Pragniemy gorąco podziękować Księdzu Proboszczowi Marianowi Bańskiemu za zaproszenie do kościoła parafialnego na wspólne kolędowanie. Jesteśmy wdzięczni za życzliwość i gorące przyjęcie, a nade wszystko za przekazanie zebranej hojnej ofiary na rzecz naszego zespołu. Serdeczne Bóg zapłać.