„Dziś w przedszkolu śpiew i tańce, tańczą różne przebierańce...”

7 lutego 2018 roku w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Tego dnia już od rana w salach przedszkolnych można było spotkać księżniczki, wróżki, Spider-manów, policjantów, pszczółki, pawia, klauna i inne wyjątkowe postacie, w które wcielały się nasze przedszkolaki oraz ich panie.
        Najpierw zrobiliśmy wspólne zdjęcia, a później wszyscy udali się na salę gimnastyczną. Jej wystrój od razu wprowadził dzieci w radosny nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Tam czekał też pan DJ (Mix Music Event Dj Mieszany), który porwał wszystkich do tańca przy dźwiękach znanych przebojów. Przedszkolaki w wymyślnych strojach świetnie się bawiły przy skocznej muzyce. Cała sala podczas pląsów mieniła się kolorami, a uśmiech nie znikał nikomu z twarzy.

Niestety radosna zabawa musiała się kiedyś skończyć. Uroczyste zakończenie balu nastąpiło utworzeniem wspólnego kręgu i zaśpiewaniem piosenki.  Już nie możemy się doczekać kolejnej zabawy karnawałowej!