W dniu 17 maja 2016 r. weszło w życie rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, s. 1). Ogólne rozporządzenie o ochronie danych zaczyna być aktem bezpośrednio stosowanym od dnia 25 maja 2018r.

Funkcję Inspektora Ochrony Danych (IOD) pełni w Zespole Szkoły i Przedszkola w Mszanie Górnej Pan Łukasz Kądziołka.
Kontakt z IOD

1. KLAUZULA INFORMACYJNA DLA OSÓB, KTÓRYCH DANE SĄ PRZETWARZANE NA STRONIE INTERNETOWEJ
2. KLAUZULA INFORMACYJNA DLA UCZNIÓW, WYCHOWANKÓW I ICH RODZICÓW
3. KLAUZULA INFORMACYJNA DLA OSÓB UPOWAŻNIONYCH DO ODBIORU DZIECI