Wycieczka do „Rogatego  Rancza” w Zabierzowie

20 czerwca 2018 r. przedszkolaki wraz z nauczycielkami wybrały się na wycieczkę do „Rogatego Rancza” w Zabierzowie.
Na miejscu czekały na nas panie kowbojki, które towarzyszyły nam podczas całego pobytu w tym miejscu. W kowbojskich kapeluszach przemierzaliśmy ranczo, korzystając z przygotowanych atrakcji -  m. in. malowania twarzy, rzucania podkową do celu, wyławiania złota, dokarmiania zwierząt w Mini Zoo, rozwiązywania kowbojskich zagadek, a także tworzenia listów gończych. Przedszkolaki udały się również na wycieczkę do lasu, szukały wyjścia z drewnianego labiryntu, odwiedziły amerykański autobus oraz świetnie bawiły się na placu zabaw.
       Po wyczerpujących zabawach dzieci z apetytem zjadły przygotowany specjalnie dla nich obiad. Dzień był pełen śmiechu i radości.