Zespół Szkoły i Przedszkola

w Mszanie Górnej

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

„Czas wesoło płynie w przedszkolnej drużynie…”

22 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Piękny występ dzieci, ich odwaga i uśmiech świadczą o tym, że przedszkolaki z utęsknieniem czekały na ten radosny moment. Pani Dyrektor dokonała pasowania na przedszkolaka „symbolicznym ołówkiem”, a tekst przyrzeczenia uświadomił naszym Milusińskim, że należy się starać dobrze wypełniać zadania Dzielnego Przedszkolaka.
          Zebrani na uroczystości rodzice ze wzruszeniem obserwowali swoje pociechy, a ich występy nagradzali gromkimi brawami. Po występie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki. Słodki poczęstunek był zwieńczeniem uroczystości.
          Pani Dyrektor oraz panie z przedszkola są dumne ze swoich podopiecznych i życzą im radosnego, a także szczęśliwego pobytu w przedszkolu.

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć galerię.