Zespół Szkoły i Przedszkola

w Mszanie Górnej

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

                                                           Zabawa andrzejkowa                              

Andrzejki to tradycja ludowa - wieczór wróżb - pielęgnowana od najdawniejszych czasów i przekazywana z pokolenia na pokolenie. 29 listopada nasze przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci mogły poznać swoją przyszłość - tę najbliższą: ,,Co dostaną od Świętego Mikołaja'' i tę daleką: ,,Kim będą w przyszłości''.
     Wśród atmosfery radosnej zabawy i tańca znalazł się też czas na słodki poczęstunek.

     Jest nam niezmiernie miło, że wszyscy uczestnicy zabawy, tak dobrze się bawili, o czym świadczyły nieschodzące uśmiechy na twarzy.
 

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć galerię.