PRZEDSZKOLE ZDALNIE - GALERIA

Język angielski na odległość

Grupa Kubusia Puchatka

Nasze maluchy wytrwale pracują w domu z rodzicami. Jak zawsze dzieciaki wykazują się kreatywnością i pomysłowością. Przekonajcie się sami!

Kącik małego kucharza

Nasze przedszkolaki nie tylko uczą się w domu, ale także pomagają swoim rodzicom w kuchni. Dzieciaki zamieniły się w kucharzy i przygotowały różne pyszne potrawy. Efekty ich działań możemy sami zobaczyć. Przedszkolaki jesteśmy z Was dumni!

Ruch to zdrowie

U nas każdy przedszkolak wie, że ruch to zdrowie. W związku z tym nikt nie traci czasu tylko aktywnie spędza czas na świeżym powietrzu. Zajrzyjmy, więc do naszych przedszkolaków.

Na niebiesko dla autyzmu

2 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Osoby z autyzmem odczuwają dyskomfort spowodowany hałasem, potrzebują odciąć się od całego świata.  Mają bardzo często nadwrażliwość słuchową i nie radzą sobie z różnymi dźwiękami dobiegającymi z otoczenia. Dzięki intensywnej terapii uczą się jak poradzić sobie z napotykanymi ograniczeniami, ale mimo tego ich codzienność bywa bardzo trudna. Solidaryzując się z osobami z autyzmem dołączyliśmy do akcji „Bądź niebieski”.

Ogródek na parapecie

25 marca w środę nasze przedszkolaki dostały propozycję założenia wiosennego ogródka na parapecie. Ich zadaniem było posadzenie wybranego przez siebie warzywa i dbanie o nie każdego dnia przez podlewanie oraz nasłonecznianie. Oto efekty, sami zobaczcie!!!!

W marcu jak w garncu

Nasze przedszkolaki miały nie lada zadanie. W poniedziałek 30 marca dzieci otrzymały propozycję wykonania pracy plastycznej według własnego pomysłu i dowolną techniką do znanego przysłowia „W marcu jak w garncu”. Poradziły sobie doskonale!