Konkurs "Jestem Polką i Polakiem" - wyniki

1 czerwca nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego o tematyce patriotycznej pt. „Jestem Polką i Polakiem”, zorganizowanego z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja. W konkursie wzięło udział 20 uczniów. Dzieci wykazały się kreatywnością i pomysłowością  w tworzeniu przepięknych prac.  Jury miała bardzo trudne zadanie, ponieważ każda z prac była wyjątkowa i niepowtarzalna, dlatego też postanowiła wyróżnić wszystkie prace i nagrodzić każde dziecko, które wyraziło swój patriotyzm w formie pięknej pracy plastycznej.

· Przedszkole:

I miejsce: Igor, Maja i Agnieszka, Julia, Krzysztof

II miejsce: Tomasz, Wojciech

· Klasy 1-3

I miejsce: Wiktoria (kl. 1), Lena i Magdalena (kl. 1), Mateusz (kl. 1), Miłosz (kl. 3)

II miejsce: Aleksandra (kl. 2), Aleksandra Jarzębak (kl. 1)

· Klasy 4-8

I miejsce: Justyna (kl. 5), Emilia i Julita (kl. 4),

II miejsce: Adrian (kl. 5), Sabina (kl. 4), Łukasz (kl. 5), Oliwia (kl. 5)

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za udział. Dyplomy i upominki wręczymy po powrocie do szkoły.