Zespół Szkoły i Przedszkola

w Mszanie Górnej

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Spis treści
Biblioteka 2021/2022
Archiwum
Wszystkie strony

Wyniki konkursu plastycznego i literackiego

15 listopada nastąpiło rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego pt. „Bohaterowie baśni i legend z całego świata” oraz literackiego pt. „A to moja baśń właśnie”, zorganizowanego z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. W konkursie plastycznym wzięło udział 20 uczniów i 2 przedszkolaków, natomiast w konkursie literackim 2 uczniów. Dzieci wykazały się kreatywnością i pomysłowością  w tworzeniu przepięknych prac plastycznych i literackich.

Jury postanowiło nagrodzić i wyróżnić następujące prace:

Konkurs plastyczny:

I miejsce: Anna Jarosz, Julia Sobczak, Michał Wójtowicz, Krzysztof Sutor, Ernest Kowalczyk, Adrian Bolisęga, Maksymilian Nowak, Aleksandra Jarzębak, Lena Rusin, Magdalena Kubik, Magdalena Głuch, Patrycja Niedośpiał, Laura Kowalczyk, Aleksandra Walczak

II miejsce: Szymon Jarosz , Nikodem Głuch, Maja Dudzik, Adriana Albrzykowska, Olga Struś, Szymon Pajdzik, Jakub Sobczak, Lena Kubik

Konkurs literacki:

I miejsce-Miłosz Malarz

II miejsce-Milena Trybus

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za udział.

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć galerię.