Zespół Szkoły i Przedszkola

w Mszanie Górnej

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Wykaz lektur obowiązkowych i uzupełniających dla klas 4-8

w roku szkolnym 2021/2022

AKCJA "PASZPORT CZYTELNICZY"

Biblioteka zaprasza dzieci w wieku od 5 do 12 lat do akcji "Paszport Czytelniczy".

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji została utworzona akcja o nazwie "Paszport czytelniczy". Akcja ma za zadanie zaaktywizować czytanie wśród dzieci i młodzieży. Dzieci w wieku od 5 do 12 lat oraz dzieci starsze mogą wziąć udział w projekcie. Dziecko decydujące się wziąć udział w paszportach czytelniczych ma za  zadanie czytać książki i umieszczać o nich informacje w tych paszportach oraz zebrać pieczątki w bibliotece do 30 września 2021 r.

Na wszystkich uczestników czekają nagrody i niespodzianki.

„Paszport Czytelniczy” do odebrania w bibliotece do 24 czerwca.

Szczegółowych informacji udziela bibliotekarz.