Nietypowe zakończenie roku szkolnego

W nietypowy sposób, który wymogła na szkole pandemia koronawirusa, zakończył się rok szkolny 2019/2020. 26 czerwca 2020 roku odbyło się w naszej szkole skromne, ale pełne emocji zakończenie roku szkolnego. Ze względu na reżim sanitarny nie było tradycyjnego, wspólnego zakończenia. Każda klasa o wyznaczonej godzinie, z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa spotkała się ze swoim wychowawcom, aby odebrać świadectwa, nagrody książkowe, jak również nagrody dla uczestników konkursów organizowanych podczas zdalnego nauczania.

Jako pierwsi odebrali świadectwa ukończenia szkoły i nagrody uczniowie klasy ósmej. Dyrektor szkoły, Pani Stanisława Nowak oraz wychowawczyni Pani Grażyna Miśkowiec kameralnie pożegnały Absolwentów. Natomiast delegacja uczniów klasy VII w krótkim montażu słowno-muzycznym pożegnała starszych kolegów i koleżanki życząc, aby podejmowali mądre decyzje dotyczące przyszłości i dostali się do wymarzonych szkół. Na pamiątkę nauki w naszej szkole Absolwenci otrzymali ramki z kolażem swoich zdjęć, które upamiętnią lata spędzone w murach naszego Zespołu.

Natomiast 29 i 30 czerwca odbyło się symboliczne zakończenie roku szkolnego dla przedszkolaków. Dzieci podczas spotkań z paniami z przedszkola odebrały pamiątkowe dyplomy, upominki, a także nagrody za udział w konkursach organizowanych w czasie kształcenie na odległość.

Wszystkim uczniom i przedszkolakom życzymy wypoczynku oraz bezpiecznych i udanych wakacji. Mamy nadzieję, że spotkamy się we wrześniu już w normalnych warunkach w szkole.