Zespół Szkoły i Przedszkola

w Mszanie Górnej

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

ARCHIWUM AKTUALNOŚCI
2020/2021

Szanowni Rodzice, składamy serdeczne podziękowania za owocną współpracę w tym trudnym roku szkolnym. Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie, na jakie nasz Zespół zawsze może liczyć z Państwa strony. Życzymy zdrowia, wytrwałości i sukcesów w codziennej pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.


Drodzy Uczniowie, życzymy Wam bezpiecznych i słonecznych wakacji. Wykorzystajcie ten czas na odkrywania świata, rozwijanie swoich pasji i zainteresowań. Dbajcie o siebie i swoich bliskich.

Wszystkim Sympatykom naszego Zespołu, którzy w jakikolwiek sposób z  życzliwością nas wspierali, byli  z nami na dobre i na złe w tym niezwyczajnym roku – DZIĘKUJEMY!

Do zobaczenia we wrześniu!

Dyrektor i grono pedagogiczne

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć galerię.


Zapraszamy do obejrzenia nagrania podsumowującego uczestnictwo ucznióww zajęciach tanecznych.

 

 

 

Dla naszych Kochanych Rodziców!!!

Kampania edukacyjno-informacyjna "Bezpieczny wypoczynek"

W celu podniesienia poziomu wiedzy mieszkańców Małopolski nt. bezpiecznego wypoczynku Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie przy współpracy z Nadleśnictwem Gorlice – Lasy Państwowe zorganizowała kampanię medialną mającą charakter edukacyjno-informacyjny pn.: "Bezpieczny wypoczynek" skierowanej do osób korzystających z uroków natury.

Szczegóły

GŁOSUJ NA PODWÓRKO NIVEA W MSZANIE GÓRNEJ!