Drodzy Rodzice!

Kolejny rok z rzędu bierzemy udział w projekcie „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury”, którego celem jest rozwijanie czytelnictwa i współpraca między przedszkolakami.

Zwyczajem lat poprzednich wybraliśmy misia, który tym razem czeka w sali na nowe przygody i opowieści. Ze względu na sytuację epidemiologiczną dzieci w podróż do domów zabierać będą ze sobą tylko misiowy dzienniczek. Po poczytaniu bajki – prosimy, aby uzupełnić kartę dotyczącą książki i zachęcić Waszą pociechę do wykonania rysunku dla Misia nt. przeczytanej bajeczki. Zapewne czytanie jest to już rytuał obecny w Waszym życiu i wspaniała zabawa.

W ramach realizowanego projektu „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury” dzieci będą brały udział w następujących modułach:

- Książki dzieciństwa,

- Mały Miś w świecie emocji,

- Dbamy o zdrowie z Małym Misiem.

Regulamin projektu dostępny jest w naszym przedszkolu oraz na stronie internetowej https://www.mac.pl/malymis

Już dziś kierujemy do Państwa serdeczne podziękowania za wzorową współpracę i aktywne uczestnictwo w projekcie!