PRZEDSZKOLAKI DLA NIEPODLEGŁEJ

10 listopada w naszym przedszkolu świętowaliśmy ważny dzień dla naszego kraju i wszystkich obywateli – 102. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Z tej okazji wszystkie dzieci ubrane w biało-czerwone stroje, odśpiewały hymn państwowy oraz poznane pieśni patriotyczne. Aby przypomnieć sobie te ważne wydarzenia, obejrzeliśmy film opracowany przez Instytut Pamięci Narodowej pt. Polskie symbole narodowe – Polak Mały oraz prezentację o święcie niepodległości. Grupa Smerfy wykonała pracę plastyczną pt. „Godło”, a grupa Kubusia Puchatka przygotowywała kotyliony. Natomiast na podwieczorek zajadaliśmy się patriotycznym deserem.

Słowem, czynem i piosenką oddaliśmy szacunek symbolom narodowym - symbolom walki o wolność i zwycięstwo oraz miłość do Ojczyzny.

Zapraszamy na film!