"Święty Mikołaju, przynosisz dobro nam

I mówisz – lubię dzielić się tym co mam!”

4 grudnia w naszym przedszkolu był szczególnym dniem, bowiem wszyscy mieliśmy okazję spotkać się z niezwykłym gościem -  Świętym Mikołajem.

Od samego rana w murach naszego Zespołu panował gwar i radość, a przyjemna atmosfera udzielała się każdemu. Szczególnie przedszkolaki z wielką niecierpliwością oczekiwały na gościa. Kiedy na korytarzu rozbrzmiały dzwonki – to był znak, że jest tuż, tuż.

Każda z grup spotkała się z Gościem osobno w pięknie przystrojonej na tę okoliczność sali przedszkolnej. Najpierw maluchy zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i aktorskie śpiewając piosenki i recytując wiersze. Później przyszła kolej na starszaków, którzy również wystąpili najpiękniej, jak potrafią. Święty Mikołaj obdarował każdego wspaniałym prezentem i zachwycał się umiejętnościami dzieci. Podczas spotkania wykonaliśmy również zdjęcia.

Niewątpliwie ten dzień na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków. Był przepełniony uśmiechem, radością i wprowadziła nas w okres oczekiwania na upragnione Święta Bożego Narodzenia.

red. i montaż nagrań: Anna Złydaszyk
fot. Ewelina Płachczyńska-Struś