Lektura w pudełku

Uczniowie klasy VI podczas pracy zdalnej z języka polskiego wzięli aktywny udział w klasowym projekcie „Lektura w pudełku".

W trakcie czytania powieści Rafała Kosika pt. „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi” do pudełka po butach uczniowie wkładali przedmioty, które kojarzą się im z czytaną lekturą. Wyobraźnia uczniów była nieograniczona, a ich kreatywność zasługiwała na szóstkę z plusem. Powstały piękne pudełka, dzięki którym uczniowie przypomnieli i utrwalili sobie treść lektur. Podczas lekcji online uczestnicy projektu mieli możliwość pokazania swoich prac i uzasadnienia doboru elementów wykorzystanych podczas przygotowania zadania.

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie możecie zobaczyć efekty pracy szóstoklasistów.