Dzień Pluszowego Misia

25 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy bardzo ważne święto - „Dzień Pluszowego Misia”. Moda na pluszowe misie nie przemija, mimo, że w dzisiejszych czasach mamy dostęp do coraz nowocześniejszych i atrakcyjniejszych zabawek.

Tego dnia każdy przedszkolak otrzymał opaskę z głową misia, w której prezentował się podczas zabawy. Dzieci przypomniały sobie znane misie, które występują w ich ulubionych bajkach, a także wysłuchały i obejrzały prezentację, w której przedstawiono krótką historię misia pluszowego. Nie zabrakło wspólnych zabawa przy piosenkach: „Dwa malutkie misie", i „Jadą, jadą misie". Ponadto przedszkolaki brały udział w zabawach ruchowych i wykonały pracę plastyczna. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał odznakę przyjaciela pluszowego misia.

Dzień Pluszowego Misia upłynął nam na wesołej zabawie w gronie kolegów i koleżanek z przedszkola.

red. Paulina Kuczaj