DOBRO WRACA – przedszkolaki pomagają

Tradycyjnie już od kilku lat nasze przedszkolaki przyłączają się do ogólnopolskiej akcji ,,Góra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo NASZ DOM. W dniach od 26 października 2020 do 31 maja 2021 roku trwać będzie wielka zbiórka ,,grosików” na rzecz dzieci z domów dziecka. Celem akcji jest zebranie środków na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie nowych domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, kwalifikowanych rodzin zastępczych oraz dla najbardziej potrzebujących domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie że jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie. Uświadomienie dzieciom, że nawet najdrobniejsze monety zebrane w tak dużej ilości, mogą stanowić ogromny fundusz, dzięki któremu zostanie udzielona istotna pomoc wielu dzieciom. Serdecznie dziękuję dzieciom, rodzicom i pracownikom naszego Zespołu za tak aktywne włączenie się do akcji. Po raz kolejny udowodniliście, że nie jesteście obojętni na potrzeby innych i zawsze można na Was liczyć.

Góra grosza” XXI Edycja 2020/2021 - Tomaszów

,,ODKRĘĆ SIĘ NA DOBRO’’

W naszym przedszkolu i szkole już od sześciu lat prowadzona jest akcja charytatywna ,,Odkręć się na dobro’’ której celem jest zbieranie plastikowych nakrętek na rzecz niepełnosprawnego Krzysia. Dzięki tej akcji rodzice chłopca mogą pozyskać dodatkowe środki finansowe na jego leczenie i rehabilitację. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękuję za zaangażowanie, życzliwość, otwartość i wielkie serce.

Koordynator akcji: Małgorzata Pajdzik