Konkurs z okazji

„Dnia Bezpiecznego Internetu” został rozstrzygnięty!

12 marca 2021 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Jestem bezpieczny i kulturalny w internecie” oraz konkursu literackiego „Moja przygoda w interecie”, które został zorganizowane w ramach udziału w akcji Dzień Bezpiecznego Internetu – działajmy razem. Jury miało bardzo trudne zadanie, ponieważ każda z prac była wyjątkowa i niepowtarzalna.

W konkursie plastycznym wzięło udział 12 uczniów z klas III-VII. Komisja postanowiła przyznać następujące miejsca:

*w kategorii klas III-IV:

I miejsce: Szymon (kl. III), Olga (kl. III) i Miłosz (kl. IV),

*w kategorii klas V-VIII:

I miejsce: Justyna (kl. VI), Angelina (kl. VI), Kacper (kl. VI) Emilia (kl. V), Julita (kl. V)

II miejsce: Szymon (kl. VI), Sabina (kl. V)

III miejsce: Martyna (kl. VII), Jakub (kl. VI)

Na konkurs literacki do organizatorów wpłynęły trzy prace. Jury postanowiło przyznać trzy równorzędne I miejsca dla: Oliwii (kl. VI), Julii (kl. VI) oraz Aleksandry (kl. VII).

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy oraz dziękujemy za udział w konkursie.

Nagrody i pamiątkowe dyplomy będą do odebrania w szkole.