Praca zdalna w przedszkolu

W kolejnych dniach przedszkola pozostawały zamknięte i pracowaliśmy zdalnie, omawiając tematykę związaną z naszym regionem, budownictwem itp. Dzieci z grupy starszej utrwalały nazwę kraju/miejscowości/osiedla w jakim mieszkają; przypominały sobie numer domu – adres, pod jakim mieszkają i dzielnie wypełniały karty pracy ćwicząc małą motorykę i sprawność manualną. Miały także za zadanie z dowolnych materiałów zbudować domki. Powstały naprawdę ciekawe budowle. Gratulujemy pomysłowości!

Wykorzystując atuty  i walory naszej wsi oraz miejscowości poznaliśmy również kilka informacji o zwierzętach z wiejskiego podwórka, regionalizmie i naszych pięknych strojach zagórzańskich. Przedszkolaki pięknie pokolorowały ilustrację z Zagórzanami i wykonały prace plastyczne. Najciekawszą pamiątką z tego tygodnia pracy zdalnej będzie jednak wirtualny kącik regionalny, który udało się stworzyć dzięki pomocy i zaangażowaniu rodziców oraz naszych dzielnych przedszkolaków. Nie zabrakło edukacji matematycznej – a przy tym również wykazywania się kreatywnością!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania z efektami pracy zdalnej naszych Kochanych Przedszkolaków i przejrzenia galerii.

Drodzy Rodzice – ponownie dziękujemy za tak owocną współpracę i trud, który Państwo wkładacie!

nauczyciele przedszkola

red. Anna Złydaszyk