Zbiórka elektrośmieci

Około miesiące trwała akcja „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”, w którą chętnie w połowie kwietnia włączyła się cała społeczność naszego Zespołu.

Jest to projekt ekologiczny i edukacyjny, którego celem jest zachęcenie dzieci i młodzieży w wieku szkolnym do promowania zachowania proekologicznego oraz podnoszenia świadomości ekologicznej na temat szkodliwości składowania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Zaangażowani uczniowie wraz z rodzicami i pracownicy Zespołu gromadzili elektrośmieci i sprzęt elektryczny w wyznaczonym miejscu na terenie szkoły. Łącznie zebraliśmy 830 kg zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, a szkoła otrzymała bon w wysokości  125 zł do wykorzystania na potrzeby uczniów.

Serdecznie dziękujemy za udział i pełne zaangażowanie w akcję zbiórki elektroodpadów.