Szkolny Konkurs Recytatorski ,,Czarowanie słowem”

Dnia 3 czerwca 2019 r. uczniowie klas I-VII wzięli udział w Szkolnym Konkursie Recytatorskim ,,Czarowanie słowem”. Tematem tegorocznej pierwszej edycji była „Przyroda w poezji”. Konkurs zorganizowany został przez logopedę Teresę Trybus w ramach realizowanego autorskiego programu profilaktyki i terapii logopedycznej ,,Będę mówić poprawnie”.
Celem konkursu było: rozwijanie zdolności recytatorskich i pobudzanie aktywności twórczej dzieci oraz ukazanie piękna przyrody w poezji znanych twórców. Zgodnie z tematyką konkursu, uczniowie zaprezentowali utwory, których głównym bohaterem była przyroda.
Oceny interpretacji recytowanych przez młodych artystów wierszy dokonała komisja w składzie: pani Małgorzata Łabuz, pani Małgorzata Dawiec oraz pani Małgorzata Pajdzik. Koleżanki i koledzy z klas I-VII nagradzali swych faworytów gromkimi brawami.

Szczęśliwymi zwycięzcami konkursu zostali:
I miejsce:
- Rita Sławecka – kl. I