Zespół Szkoły i Przedszkola

w Mszanie Górnej

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Stypendia Wójta Gminy Mszana Dolna dla naszych uczniów

Z ogromną radością informuje, że 8 uczniów naszej szkoły otrzymało Stypendium Wójta Gminy Mszana Dolna za wysokie osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2020/2021. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 29 września w nowej sali gimnastycznej Zespołu Szkoły i Przedszkola w Mszanie Górnej. W uroczystości wzięli udział Pan Wójt Bolesław Żaba, Dyrekcja i nauczyciele, rodzice oraz uczniowie.

Tegorocznymi stypendystami zostali:

1. Jan Flig

2. Oliwia Niedośpiał

3. Kacper Sobczak

4. Sabina Sobczak

5. Aleksandra Albrzykowska

6. Milena Nalepa

7. Milena Trybus

8. Miłosz Malarz

 

Gratulujemy osiągniętych wyników! Życzymy kolejnych sukcesów edukacyjnych oraz dalszego rozwijania pasji i szczególnych uzdolnień.


Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć galerię.