Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie

27 października cała społeczność szkoły wzięła udział w II Międzynarodowej edycji VI Ogólnopolskiej akcji pt. Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie. Wydarzenie to odbywa się w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom. W tym dniu każda klasa stworzyła sobie tzw. strefę czytania. Czytaliśmy na korytarzu, w klasach, w bibliotece, w sali regionalnej. Przedszkolaki słuchały książek czytanych przez starszych kolegów, wychowawców i nauczycieli. Udział w akcji wzięli uczniowie (103), przedszkolaki (24) oraz nauczyciele i pracownicy szkoły (20). Jesteśmy dumni, że udało nam się być częścią tak wielkiego wydarzenia. Mamy nadzieję, że przyczynimy się do pobicia zeszłorocznego rekordu. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w tę wyjątkową akcję czytelniczą.