Zespół Szkoły i Przedszkola

w Mszanie Górnej

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

 

Dzień postaci z bajek

5 listopada dzieci z młodszej grupy przedszkolnej obchodziły Dzień postaci z bajek. W tym roku motywem przewodnim były postacie, które dzieci wspólnie z rodzicami odnalazły w domach na swoich ubrankach. Dlatego wśród uczestników mini-imprezy można było zobaczyć bohaterów: Psiego Patrolu, Krainy Lodu, bajki Auta, Myszki Minnie, czy też Świnki Peppy. Wszyscy z dumą opowiadali o swoich ulubionych bohaterach. Obejrzeliśmy wspólnie prezentację o Światowym Dniu Postaci z Bajek i rozwiązaliśmy zawarte w niej zagadki i zadania, a później odbył się krótki seans bajkowy. W końcu – taki dzień zdarza się tylko raz do roku! ;) Wszystko to okraszone śmiechem, piskami radości oraz piosenkami, które głośno śpiewały dzieci.
red. A Złydaszyk

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć galerię.