„IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IV edycji Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”.  Głównym jej celem jest zwrócenie uwagi na ważność relacji międzyludzkich w świecie zdominowanym przez nowe technologie. W ramach udziału zakupiliśmy kartki świąteczne autorstwa rysowniczki Joanny Kurowskiej. Następnie uczniowie klas IV-VIII z ogromną radością pisali kartki do swoich bliskich oraz do Mieszkańców DPS-u w Kasinie Wielkie. Kartki trafiły do Wszystkich w okresie przedświątecznym i sprawiły ogromną radość Odbiorcom.

Ponadto w ramach udziału w projekcie uczniowie klasy VI wzięli udział w konkursie grupowym. Zadanie konkursowe polegało na nagraniu maksymalnie dwuminutowego filmu, który miał promować i rozwijać kampanię „IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się w tę kampanię społeczną.