Wycieczka do Teatru Lalek w Rabce-Zdroju

2 czerwca 2022 r. uczniowie klas I-III wybrali się na wycieczkę do Teatru Lalek „Rabcio” na spektakl pt. „Pinokio”. Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie podróżować autokarem  oraz poznały zasady prawidłowego zachowania się w teatrze.

Na miejscu dzieci z wielką niecierpliwością czekały na rozpoczęcie przedstawienia. Były zafascynowane miejscem, w którym się znajdowały. Ogromne wrażenie wywarła na nich sceneria oraz lalki. Nie mogły oderwać oczu od tego, co działo się na deskach teatru. Nastrojowa muzyka i zmienne oświetlenie powodowało, że zaciekawienie widowiskiem nie malało.

Słodkie uśmiechy, radosne opowieści oraz gromkie brawa po spektaklu są z pewnością dowodem na to, że wycieczkę można uznać za udaną.

red. i fot. Teresa Trybus