„Szczęśliwej drogi już czas”, mapę życia w sercu masz…

- zakończenie roku szkolnego i pożegnanie uczniów klasy VIII

ssssss Oficjalnie 24 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022 i pożegnaliśmy ósmoklasistów, którzy ukończyli swoją edukację w naszej szkole. Na początku Pani Dyrektor przywitała wszystkich, podsumowała mijający rok szkolny oraz podziękowała rodzicom, uczniom i pracownikom za czas wytężonej pracy, zaangażowanie w zdobywanie wiedzy i promowanie szkoły.

ssssss Podczas uroczystej akademii także uczniowie klasy VIII skierowali w stronę Pani Dyrektor, nauczycieli, rodziców oraz wszystkich pracowników szkoły wiele ciepłych słów, dziękując za wspólne lata nauki, radości i trosk.

ssssss Z kolei dzień wcześniej odbyło się nieoficjalne pożegnanie absolwentów przez uczniów klasy VII. Humorystyczne scenki szkolne, piosenki oraz prezentacja multimedialna, która pokazała, jak wszyscy zmienili się na przestrzeni lat, wywołały wiele wzruszeń. W oku niejednego ósmoklasisty zakręciła się łezka, także wtedy, gdy oglądali albumy ze swoimi zdjęciami – upominki od koleżanek i kolegów z klasy VII.

Wszystkim Absolwentom składamy serdeczne gratulacje z okazji ukończenia Szkoły Podstawowej nr 2 w Zespole Szkoły i Przedszkola w Mszanie Górnej. Życzymy Wam wielu sukcesów na dalszych etapach edukacji. Rozwijajcie skrzydła i szukajcie swoich dróg życiowych.

red. Małgorzata Łabuz

fot. Ewelina Płachczyńska-Struś