Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

1 września wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły licznie przybyli na uroczystość związaną z rozpoczęciem roku szkolnego 2022/2023. Ten dzień rozpoczęliśmy od mszy świętej, którą odprawił proboszcz parafii ksiądz Marian Bański. Po mszy ksiądz proboszcz poświęcił uczniom klasy I ich pierwsze szkolne plecaki oraz przybory szkolne.

ssssssNastępnie udaliśmy się do szkoły, gdzie w sali gimnastycznej przebiegała dalsza część uroczystości. Nowy rok oficjalnie zainaugurowała dyrektor Zespołu, pani Stanisława Nowak.

Podczas uroczystości odbyło się Ślubowanie uczniów klas I, którzy rozpoczynają szkolną edukację. Dla pierwszoklasistów był to dzień bardzo ważny i wyjątkowy, ponieważ w tym dniu złożyli ślubowanie i otrzymali legitymacje szkolne, stając się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej.

Po zakończeniu uroczystości uczniowie udali się wraz ze swoimi wychowawcami na spotkania organizacyjne w klasach.

ssssssWszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów, pomyślności i radości ze zdobywanej wiedzy w nowym roku szkolnym 2022/2023! Niech ten rok szkolny będzie dla Was wyjątkowy pod każdym względem.

red. i fot.  Ewelina Płachczyńska-Struś

ARCHIWUM WIADOMOŚCI