Różaniec ze Świętymi

eeeee 31 października zakończyliśmy Nabożeństwa Różańcowe. W ostatnim dniu październikowej modlitwy w kościele parafialnym w Mszanie Górnej licznie zgromadzili się wierni, dzieci przebrane za swoich ulubionych świętych, a także nasza schola. Modlitwę różańcową wspólnie z dziećmi, ministrantami i dziewczynkami ze scholii poprowadziła s. Maria Moskała – katechetka w Szkole Podstawowej nr 2 w Mszanie Górnej. Podczas wspólnej modlitwy różańcowej odmawialiśmy kolejne dziesiątki różańca, a także wspólnie ze scholą śpiewaliśmy znane pieśni religijne. Na koniec w murach świątyni zabrzmiał znany utwór Arki Noego - „Taki duży, taki mały…”. Po nabożeństwie dzieci otrzymały słodkie upominki.

eeeeeDziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę przez cały październik, a dzieciom za liczny udział w  nabożeństwach - podkreślał proboszcz parafii, ks. Marian Bański.