Pasowanie na Przedszkolaka

25 października odbyła się w naszym przedszkolu ważna uroczystość dla dzieci, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym zawitały do naszego przedszkola. Akademia rozpoczęła się od powitania Gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc, wierszyki, piosenki, zabawy ruchowe i tańce.

Po części artystycznej, dzieci obiecały zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pań i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem.

Następnie pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania dzieci na przedszkolaków. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia przedszkolaki otrzymały dyplomy oraz drobne upominki.

Uroczystość zakończyła się wspólnym poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

red. i fot. Edyta Flig