Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia:

wiosennych nastrojów, ciepłej, rodzinnej atmosfery,
wyjątkowych chwil w gronie z  najbliższymi oraz wiele radości.

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy

Zespołu Szkoły i Przedszkola w Mszanie Górnej

Dyrektor Zespołu Szkoły i Przedszkola w Mszanie Górnej informuje, że w wyniku przeprowadzonej rekrutacji do klasy I i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2024/2025, zostały zakwalifikowane wszystkie, dzieci, których rodzice złożyli wniosek.

Mszana Górna, 19 marca 2024 r.

Szanowni Państwo!

Na prośbę Zespołu Interdyscyplinarnego w Gminie Mszana Dolna zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety, której dane posłużą do celów stworzenia Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy Domowej oraz Ochrony Osób Doznających Przemocy Domowej.
Dziękujemy!

Link do ankiety

Szanowni Państwo!
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy szczęścia, miłości i spełnienia marzeń.
Niech serca Wasze będą wypełnione życzliwością i harmonią, a nadchodzący Nowy Rok 2024 obfituje w sukcesy, zdrowie i pomyślność.

Dyrektor,
nauczyciele i pracownicy
Zespołu Szkoły i Przedszkola

Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci naszej Kochanej Pani Dyrektor Stanisławy Nowak wieloletniego, emerytowanego Dyrektora Zespołu Szkoły i Przedszkola w Mszanie Górnej.

Żegnamy cudowną Osobę, niepoddającą się, oddaną szkole, stawiającą czoła wszelkim przeciwnościom. Była człowiekiem pełnym pasji i Dyrektorem z powołania. Nigdy nie bała się wyzwań i zmian. Zawsze dbała o dobro całej społeczności szkolnej.

Dziękujemy Pani za poświęcony nam czas i zawsze otwarte serce. Na zawsze zostanie Pani w naszej pamięci i w naszych sercach.

Uroczystości pogrzebowe śp. Stanisławy Nowak odbędą się w Parafii Rzymskokatolickiej pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Dobrej (koło Limanowej) we wtorek 26 września 2023 r. o godz. 14.00.

Rodzinie przekazujemy głębokie wyrazy współczucia.

nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkoły i Przedszkola w Mszanie Górnej

Z wyrazami wdzięczności

Kochanej Pani Dyrektor

- przedszkolaki oraz uczniowie Zespołu Szkoły i Przedszkola w Mszanie Górnej.

Dziękujemy!

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

Informacja na temat rozpoczęcia roku szkolnego - 4 września 2023 r.

1. Godzina 8.00 - msza św. w naszym kościele. (Uczniowie idą do szkoły pod opieką rodziców lub nauczycieli.)
  2. Uroczysty apel w sali gimnastycznej.
  3. Spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Poświęcenie plecaków pierwszoklasistów odbędzie się w kościele. Podręczniki będziemy wypożyczać od wtorku.

Do zobaczenia!