Piesza wycieczka i ognisko

28 września korzystając z pięknej, jesiennej pogody, klasy V i IV wybrały się wraz z wychowawcami na pieszą wycieczkę w kierunku Łętowego na osiedla Nowa Wieś.
mmm Po drodze mogliśmy podziwiać piękno jesiennej przyrody. Dość szybko dotarliśmy na miejsce, które udostępniła nam ciocia dwóch uczniów z klasy V. Tam z kolei czekał przygotowany dla nas plac pod ognisko. Świeże powietrze tylko wzmogło apetyt na kiełbaski. Nie zabrakło też słodkości, o które zadbała rodzina Kacpra i Szymona. Po posiłku przyszła pora na zabawy integracyjne i gry sportowe. Czas minął  bardzo szybko. Zadowoleni wróciliśmy do szkoły.
mmm Wycieczka i ognisko były okazją do miłego spędzenia czasu, w otoczeniu pięknej, malowniczej przyrody.

Red. i fot. Ewa Jasica-Ociepka