ZESPÓŁ SZKOŁY I PRZEDSZKOLA W MSZANIE GÓRNEJ

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kazimierza Przerwy - Tetmajera oraz Gminne Przedszkole

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA

Informujemy, że wszystkie wnioski o przyjęcie dzieci do Gminnego Przedszkola w Zespole Szkoły i Przedszkola w Mszanie Górnej zostały rozpatrzone pozytywnie. W związku z tym nie podajemy do publicznej wiadomości listy przyjętych kandydatów.

 

Prosimy czekać na kolejne informacje. Mogą one być przekazywane w formie: www, poczta elektroniczna, sms-y, telefon.

NAUKA ZDALNA W PRZEDSZKOLU

***

Przedszkole zdalnie - galeria

 

Szanowni Rodzice, Kochane Dzieci!

W związku z aktualną sytuacją panującą w naszym kraju nauczycielki przedszkola będą prowadziły dla Was nauczanie zdalne. Codziennie drogą elektroniczną, telefonicznie lub za pośrednictwem komunikatora internetowego przesyłane będą do Waszych Rodziców materiały, karty pracy oraz propozycje zabaw i ćwiczeń do wykonywania w domu. Mamy nadzieję, że skorzystacie z naszych propozycji. Zachęcamy do regularnego zaglądania na przedszkolną stronę internetową.

Serdecznie Was pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia! Do zobaczenia!

Panie z przedszkola

Kochane Przedszkolaki!

W tym przedświątecznym czasie proponujemy i gorąco zachęcamy Was do wykonania wspólnie z Waszymi rodzicami lub innymi członkami rodziny ,,Wielkanocnej palmy”, z którą niestety w tym trudnym czasie nie udało nam się pójść do kościoła. Myślę, że palma będzie bardzo ładną ozdobą na świątecznym stole. Możecie w tym celu użyć: kolorowej bibuły, różnego rodzaju wstążek, własnoręcznie wykonanych kwiatów, itp.

Po wykonaniu Waszych prac, uprzejmie prosimy o przesłanie do nas zdjęć do 10 kwietnia!!!!

Serdecznie Was pozdrawiamy i ściskamy gorąco!

 

pani Małgosia i pani PaulinkaCiekawe strony, które warto odwiedzić

 

Gimnastyka poranna dla przedszkolaków na każdy dzień

Piosenka „Pachnąca wiosna


Uwaga!!! Konkurs plastyczny!!!

 

DROGI RODZICU!!!

Zachęcam aby czas, w którym Wasze pociechy nie chodzą do przedszkola, wykorzystać na większe usamodzielnianie ich. Mobilizujcie, a także oczekujcie od dzieci większej pomocy przy codziennych czynnościach w domu np. podczas przygotowywania posiłków, sprzątania, czy nawet podczas wykonywania w swoim tempie czynności związanych z ubieraniem się, przygotowaniem do snu, w których bardzo często, z powodu pośpiechu, dzieci są wyręczane. Wykorzystajcie pobyt dzieci w domu na rozmowy z nimi na różnorodne tematy. Znajdźcie czas na czytanie dzieciom i z dziećmi, wspólne oglądanie edukacyjnych programów telewizyjnych. Zaproponujcie dzieciom gry planszowe czy zabawy i gry zręcznościowe na świeżym powietrzu. Powodzenia!