Rozpoczęcie roku szkolnego oraz ślubowanie klasy I

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego to dzień, który zapada w pamięci każdego ucznia na bardzo długo;
to również tragiczna data w historii naszego kraju; nie zapominamy, że tego dnia wybuchła II wojna światowa.
W tym dniu
w kościele parafialnym ks. proboszcz Marian Bański odprawił uroczystą Mszę Świętą podczas, której zostały poświęcone plecaki uczniom pierwszej klasy. Po Mszy Świętej dzieci, rodzice i nauczyciele zebrali się w głównym holu szkoły, gdzie zostali powitani przez Panią Dyrektor Stanisławę Nowak.
           Tradycją w naszej szkole jest połączenie rozpoczęcia roku szkolnego ze ślubowaniem klasy pierwszej. W tym dniu każdy pierwszoklasista otrzymał legitymację szkolną - ich pierwszy poważny, szkolny dokument.