Zabawa Andrzejkowa w przedszkolu

Dziś w przedszkolu Andrzejkowe Czary Mary, wszystkie dzieci do zabawy zapraszamy.

I tak 26 listopada dzieci z obu grup przedszkolnych obchodziły „Andrzejki”. Z tej okazji panie się przebrały i w ten sposób do andrzejkowej zabawy przygotowały. Nie zabrakło Wróżki, różdżki i Cyganki, która wróży z kart i z ręki. Nasze przedszkolaki chętnie sobie wróżyły, "magiczną kostką" przyszłość układały, czarodziejski obrazek chętnie pokolorowały. Przebity balon każdemu dziecku zawód przepowiedziała. Cyganka wróżyła, magiczną butelką kręciła i tak mówiła "Prawdę powie ta butelka, kogo czeka przyszłość wielka, kręćmy butelką parę razy, bo każdemu coś się marzy". Wróżby przeplatane były tańcami w rytm muzyki znanej i lubianej.